Меню Закрити

Правильна фарбування басейну – рекомендації по вибору матеріалу

вода в бассейне

Бетонні басейни дуже затребувані на сучасному ринку, оскільки мають масу переваг – висока надійність, простота в догляді, екологічність, доступний ремонт і можливість декоративного оздоблення. Але після проведення будівництва у власників виникає питання – як і чим провести фарбування внутрішнього простору чаші.

У цей момент і починаються труднощі – необхідно знайти такий матеріал, який відмінно ляже на бетонну поверхню і зможе надалі витримати сильний вплив водного середовища і хімічних складових, що додаються в басейн для підтримки чистоти. Крім того, фарба повинна бути екологічною, не реагувати на УФ-промені (сонце) і не втрачати своїх декоративних властивостей.

Серед пропозицій можна знайти безліч матеріалів від відомих виробників на різний бюджет. Наша компанія «Акватехнік» готова виконати оздоблювальні роботи в чаші басейну із застосуванням різноманітних видів ЛФМ. Якщо буде потрібно, то замовник може придбати фарбу безпосередньо у нас.

Правила фарбування басейнів

Вибравши відповідну за кольором і якістю обробку можна приступати до роботи. Вона складається з наступних етапів:

  • злив води, прибирання і очищення від бруду, мулу, нальоту на бортах і днище;
  • видалення старого покриття за допомогою спеціальної щітки;
  • вторинна прибирання, промивання чаші кислотним складом (50%), а потім звичайною водою;
  • обробка все поверхні 3-натрійфосфатним розчином, після знову водне промивання;
  • знежирення;
  • видалення тріщин і відколів за допомогою шпателя і спеціальних складів;
  • грунтування (проводиться в разі рекомендацій застосовуваного ЛФМ);
  • нанесення фарби на абсолютно суху поверхню.

Самостійне проведення робіт може не дати очікуваного результату, тому краще буде звернутися до фахівців, які знають всі тонкощі загального процесу. Фарбування чаші вимагає дотримуватися певних норм, робота ведеться при підвищеній увазі і ретельно. Її слід повторювати регулярно в період від 6 до 10 років, але якщо немає навичок, часу, то краще звернути увагу на готові штучні водойми.

Наша компанія продає басейни будь-яких форм, розмірів. Робота починається з самого глибоко місця і плавно переходить вгору. Майстри, орієнтуючись на вибрані матеріали, підбирають певний інструмент, який найбільш підійде для нанесення фарби – найчастіше це валик з довгою ручкою, а для важкодоступних місць підходить невелика кисть з тонким м’яким ворсом.

переваги фарби

Спочатку визначають не вартість і колір, а вибирають якісні показники оздоблювального матеріалу. Якщо він правильно підібраний, то прослужить довгий час – терміни варіюються від 12 до 15 років. Наш асортимент – це якісні товари від перевірених виробників, які мають поліпшені гідрофобними показниками, мають прекрасну пластичність, практично не реагують на механічні дії і стійкі до температурних перепадів, відмінно схоплюються з бетонною основою і надалі не коробляться, легко наносяться і не вимагають особливого догляду , абсолютно безпечні і цілком економічні по вартості.

Хороша фарба не тільки буде довго триматися, але і запобіжить утворенню нальоту на бортах, появи осаду. Отриманий шар повинен бути пружним, але еластичним і служити своєрідною плівкою, стійкою до агресивних навантажень.

Для тих, хто не визначився і не знає – який тип ЛФМ підійде для басейну, досить ознайомитися з основними характеристиками найбільш затребуваних матеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *