Меню Закрити

Будівництво залізобетонних басейнів

Застосування сучасних технологій, кращі матеріали і максимальна якість. Класичний бетонний басейн виконаний в традиційному стилі буде довгі роки радувати своїм естетичним виглядом і практичністю. Будівництво займає досить багато часу, а матеріали дорого коштують, проте якісна річ заслуговує великих капіталовкладень.

Бассейн покрытие пленка

Будівництво бетонних басейнів це трудомістка робота складається з ряду етапів, які не можна пропустити або поміняти місцями. Починається робота з планування та визначення місця для майбутнього басейну. Основний час займає створення котловану і роботи, спрямовані на подальший монтаж, а також установку і закріплення чаші.

Плиточный бассейн 2

Наступним етапом стає нівелювання чаші і обсипання, після чого починається підключення обслуговуючих систем і механізмів, облицювання і фінальна стадія: пуско-налагоджувальні роботи. Після того як робота закінчена, настає час облаштування пляжної зони, що важливо для загальної візуальної картини.

Говорячи про конструктивну складової, бетонні басейни мають таку конструкцію, завдяки якій плити мають хорошу, міцну опору, що позитивно відбивається на терміні застосуванні. Внутрішню поверхню чаші басейну можна прикрасити на будь-який смак, використовуючи оздоблювальний матеріал, створюючи не тільки практичну річ, але це приголомшливий елемент декору.

Міцність басейну є його основним плюсом, завдяки якому до нього можна прилаштувати додаткові елементи, наприклад, водну гірку.

Бассейн плитка во дворе частного дома

Мозаїчні басейни

Як правило, замовники вважають за краще прикрашати басейн використовуючи мозаїку. Традиції такого оформлення басейнів має давнє коріння, з тих часів, коли стародавні греки використовували мозаїку для прикраси лазень і купалень.

На сучасному етапі технології просунулися, завдяки чому якість оздоблювального матеріалу стало значно вище, а колірна гамма різноманітніше.

Для прикраси басейну з бетону використовується мозаїчна оздоблення, розміри залежать від переваги замовника, як правило це плитка розмірами від 10х10 до 30х30 сантиметрів. Даний матеріал має стійкість до хімічних сполук, не руйнується під дією ультрафіолетових випромінювань, термостійкий і за ним легко доглядати.

Будівництво бетонного басейну – це довга і трудомістка робота, що займає до декількох місяців часу. На виході ви отримаєте унікальний басейн з бетону, який може бути будь-якого розміру, форми, і виконаний у відповідному вашій ділянці стилі.

бассейн ПВХ

Узнать стоимость бассейна.

Отправьте данные.

Мы свяжемся с вами в течении часа, в рабочее время

Одесса

Николаевская дор., 142

info@aquatechnic.com.ua

048 772 3377