Меню Закрити

Запуск басейнів, обслуговування та ремонт

пуско-налагоджувальні роботи

видалення нальотів на бортах басейнів

чистка ватерлінії

обслуговування фільтрів басейнучистка і заміна піску доставка препаратів по догляду за водою басейнів

діагностика обладнання

ревізія електрообладнання і вимірювальних датчиків

обслуговування спецобладнання басейнів

установка обладнання з очищення, підігріву та дозації

консультації з обслуговування басейнів

фото лайнерного бассейна

Надаємо послуги підготовки стаціонарних басейнів до зими

Подготовка бассейна к зиме

Ще стоять теплі дні. Часом сонце навіть пріжарівает спину, але подих осені відчувається все частіше. Ми не дуже полюбляємо вогкі похмурі осінні часи і не завжди готові до них, а 1-і заморозки для нас постійно несподіванка.

Пора замислитися про «зимової сплячки» Вашого басейну, поки є можливість капітально до неї приготуватися. Перш за все, потрібно запастися девайсами і матеріалами, які знадобляться для консервації і зимівлі.

Не варто залишати резервуар на зиму порожнім. Грунт при замерзанні змінюється в обсязі, через що грунт тисне на чашу, що призводить до деформації. У зимовий період, вода в басейні застигне, а лід не дасть тиснути на чашу так, якби вона була порожньою. Тим не менш, не варто залишати стару воду, а заповнити резервуар чистої, при цьому не забудьте промити дозатор або скіммер, з метою очистити їх від хімічних засобів для очищення. Стінки і дно так само слід вимити спеціальними засобами і щітками.

Фільтраційним устаткуванням є дуже тонкою системою, тому його обов’язково слід прочистити. Включивши режим промивання, а потім режим ущільнення і фільтрації, ви досягнете максимального результату.

Включивши шестипозиційний клапан не забудьте вимкнути насос, в іншому випадку система може вийти з ладу. На випадок якщо заморозки затриматися, в воду слід додати засіб для запобігання утворенню водоростей. Хімічні препарати від водоростей зроблять свою роботу за дві-три години, після чого можна злити воду в басейні трохи нижче форсунок. Так само, для збереження цілісності чаші, помістіть на дно басейну пластикові баклажки або шматки пінопласту, обтяжені піском.

Ці предмети допоможуть компенсувати розширення замерзлої води, за рахунок того, що будуть стискати від тиску. Цей спосіб допоможе уникнути деформацію резервуара. Всі додаткові пристрої для обслуговування басейну, такі як штучні водоспади, система фільтрації, система протитоку і т.д. необхідно демонтувати на зимовий період. Якщо обладнання знаходиться в закритому, сухому приміщенні, то знімати їх не обов’язкова. Деталі басейну, які не можна зняти на зимовий період, слід осушити, і подбає про те, щоб вони залишилися сухими на весь зимовий період, шляхом встановлення заглушок і т.д.

Не забудьте очистити фільтр системи фільтрації, демонтувати і упакувати в сухе місце. Завершальним кроком є ​​консервація басейну. Для цього підійде навіть покриття, яке використовувалося в літню пору.

Дані рекомендації допоможуть вам зберегти ваш водний резервуар на зимовий період, по закінченню якого можна буде продовжити його експлуатацію.

Не намагайтеся розколоти лід самостійно, а краще дочекайтеся його повного танення. В іншому випадку ви ризикуєте порушити цілісність резервуара. Не забувайте, що басейни бувають різні за конструкцією і матеріалами, тому ці правила носять лише рекомендаційний характер, і можуть змінюватися в кожному індивідуальному випадку.

Сервісне обслуговування та ремонт басейну повинні виконувати професіонали

ремонт и обслуживание бассейнов

Не варто шукати новачків дешевше або намагатися самостійно впоратися зі складними операціями з налаштування дорогого обладнання для басейнів. Ми пропонуємо ремонт басейнів і обладнання для басейнів на вищому рівні, забезпеченому безперебійною роботою нашого сервісного центру протягом більш ніж 10 років.

Сервісне обслуговування та ремонт басейну справа не проста, тому що мова йде про роботу з дорогим обладнанням для басейну, встановлення та налаштування якого вимагає необхідних навичок. Складні операція вимагають досвіду, тому краще звернути до професіонала, ніж довірити її новачкові, або ж спробувати зробити все самому.

Компанія «Акватехнік» надає послуги з ремонту та обслуговування басейнів вже більше 10 років. За цей час ми встигли зарекомендувати себе як професіонали, здатні забезпечити найвищий рівень ремонту, організований безперебійною роботою сервісного центру.

Фахівці рекомендують проводити сервісне обслуговування басейнів 1-2 рази на місяць. Природно частота обслуговування залежить від розміру басейну і кількості його відвідувачів в день.

Так, громадські басейни потребують більш частого обслуговування, ніж особисті, що знаходяться в приватному користуванні.

Важливість сервісного обслуговування басейнів

Несвоєчасне обслуговування обладнання може завдати шкоди не тільки басейну, але негативно позначитися на тих, хто ним користується. Таким чином, порушення термінів заміни фільтра в басейні стане причиною слабкої дезінфекції води, внаслідок чого збільшується ймовірність попадання в організм шкідливих бактерій.

Ремонт обладнання для басейну має на увазі не тільки усунення неполадок і дефектів, а й заміна старих елементів басейну більш сучасні, для налагодженої роботи і повної відповідності технічному прогресу.

Бассейн до обслуживания
Бассейн после ремонта

Основні роботи по сервісному обслуговуванню басейнів:

Робота майстрів по сервісному обслуговуванню басейнів починається з огляду чаші і діагностики автоматичного і електричного обладнання. При виявленні хімічних, механічних і біологічних проблем складається план по їх налагодженні.

По закінченню діагностики фахівці проводять роботи спрямовані на перевірку водоочисного обладнання, установок дезінфекції, насосів. Так само можливі інші види робіт, доступні за погодженням із замовником.

Ремонт чаші басейну, основні етапи

Самою глобальної роботою по сервісному обслуговуванню є ремонт чаші. Спеціаліст виїжджає на ділянку, аналізую стан резервуара і план по її відновленню. Далі слід демонтаж і повна реставрація чаші, включаючи закладення тріщин, відновлення бетонних конструкцій. Завершальним етапом є обробна робота і установка додаткових елементів, після чого об’єкт здається замовникові.

Замовити косметичний або капітальний ремонт будь-якого рівня складності ви зможете в компанії «Акватехнік». Ми використовуємо найсучасніші і якісні будівельні та оздоблювальні матеріали, тому даємо гарантію на всі виконувані роботи

Ремонт бассейного обладнання

Це не тільки усунення виниклих згодом дефектів, але і їх технологічна реконструкція, що включає модернізацію всіх наявних систем і матеріалів до повної відповідності поточним рівнем технологічного прогресу. Подібні роботи потім сповна окупаються завдяки зростанню клієнтської бази.

Оборудование для бассейнов

Контактна інформація

вул. Миколаївська дорога, 142, г. Одеса
+38 048 772 3377
info@aquatechnic.com.ua
Види ремонту

Налагодження басейну за масштабами і витраченому на це часу може бути косметичної і капітальної.

Косметичний ремонт

Косметичний ремонт дає можливість усунути візуальні дефекти басейну, а так само допомагає вирішити дрібні проблеми в роботі обладнання. У комплекс косметичного ремонту входить заміна вийшла з ладу плитки, налагодження ручок, кранів, підсвічування і так далі. Регулярне обслуговування системи дезінфекції та фільтрації так само входить в спектр послуг косметичного ремонту.

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт більш масштабний, має на увазі повну реставрацію басейну, а не його фрагментів. Чаша піддається повноцінному ремонту і відновлення, відбувається реставрація бетонних блоків, заміна покриття і гідроізоляції. Так само заміні підлягали всі обладнання, в тому числі насоси, фільтри, теплообмінники і озонатори.