Меню Закрити

Продаж, будівництво та монтаж басейнів під ключ

Виготовлення моделей будь-яких типів: скіммерних і переливних, поліпропіленових і бетонних, відкритих, критих і всесезонних, овальних, круглих, прямокутних і асиметричних.

Весь спектр послуг з будівництва басейнів в Одесі і Одеській області, а також комплексні варіанти будови споруд під басейни, зведення окремих будівель або прибудов з басейном. Будь-яка ваша ідея може бути реалізована фахівцями компанії Акватехнік!

Бассейн строительство под ключ

Мозаїка (плитка)

Надзвичайно красиві і корисні для здоров’я. Моноліт не любить поспіху і як завжди має безліч нюансів. Багато що залежить від місця розташування басейну, грунту та інше.

Копинговый камень

Поліпропілен

Поліпропілен – екологічно чистий і дуже універсальний матеріал. Це особливий вид пластику, що відрізняється високою екологічністю, стійкістю до ультрафіолетових променів і прийнятною вартістю.

Бассейн покрытие пленка

Строительство бассейна из лайнера (ПВХ)

Використовуючи ПВХ плівку будівництво басейну стало на багато дешевше. Обробка чаші басейну плівкою ПВХ економить значну частину грошових коштів, якщо порівнювати з такими матеріалами для обробки як керамічна плитка і мозаїка.

Бассейн на даче стекловолокно

Скловолокно

Практично вічні басейни, які мають чудові показники зносостійкості. Скловолокно відрізняється гнучкістю, міцністю і надійністю, що дозволяє насолоджуватися водними процедурами протягом довгих років.

фото бассейн из стекловолокна

Ми підберемо і втілимо в життя оптимальний варіант будівництва басейну в залежності від того, яким часом і ресурсами Ви маєте в своєму розпорядженні. Збірні, композитні та каркасні басейни можуть бути встановлені в досить швидкі терміни, на відміну від бетонних басейнів, які потребують будівництва залізобетонної чаші.

Будівництво басейну в будинку або на дачі також потребує часу на проектування і підведення коммунікацій.

Виконуємо замовлення будь-якої складності: можемо звести як невелику водойму, так і модель на кілька десятків людей, доповнену противотоком, підсвічуванням і водними атракціонами. Працюємо з різними обладнанням і матеріалами – це дозволяє завжди вибирати кращі рішення в рамках запланованого бюджету.

Будівництво басейнів: особливості, ціни

Кожен плавальний басейн або СПА комплекс являє собою складну інженерну конструкцію, ось чому його проектування і зведення неодмінно вимагає дотримання строгих правил, завдяки цьому в подальшому вдасться забезпечити безпеку і зручність експлуатації. Специфіка конструкції обумовлює і тип встановленого обладнання, що дозволяє зокрема ефективно фільтрувати, знезаражувати, підігрівати воду.

Внешний бетонный бассейн

Варто відзначити, що вартість будівництва басейнів в Одесі варіюється в залежності від обраних вами габаритів, типу конструкції, а також додаткового обладнання. Звернувшись до послуг компанії «Акватехнік», ви можете не сумніватися, що будівництво басейнів в Одесі буде виконано на високому професійному рівні, а також строго в рамках зазначеного вами бюджету.

Роботи під ключ:

Підготуємо котлован, зробимо чашу і гідроізоляцію, встановимо інженерні системи, проведемо пусконалагоджувальні роботи;

Підбір і доставку матеріалів, аксесуарів, систем водопідготовки та іншого обладнання;

Реконструкцію, косметичний і капітальний ремонт чаш, інженерних систем, водних атракціонів;

Гарантійне і пост гарантійне обслуговування.

Бассейн плитка во дворе частного дома

Узнать стоимость бассейна.

Отправьте данные.

Мы свяжемся с вами в течении часа, в рабочее время

Одесса

Николаевская дор., 142

048 772 3377

Узнать стоимость бассейна.

Отправьте данные.

Мы свяжемся с вами в течении часа, в рабочее время

Одесса

Николаевская дор., 142

048 772 3377

Узнать стоимость бассейна.

Отправьте данные.

Мы свяжемся с вами в течении часа, в рабочее время

Одесса

Николаевская дор., 142

048 772 3377