Меню Закрити

Продаж, будівництво та монтаж басейнів під ключ

Виготовлення моделей будь-яких типів: скіммерних і переливних, поліпропіленових і бетонних, відкритих, критих і всесезонних, овальних, круглих, прямокутних і асиметричних.

Весь спектр послуг з будівництва басейнів в Одесі і Одеській області, а також комплексні варіанти будови споруд під басейни, зведення окремих будівель або прибудов з басейном. Будь-яка ваша ідея може бути реалізована фахівцями компанії Акватехнік!

Мозаїка (плитка)

Надзвичайно красиві і корисні для здоров’я. Моноліт не любить поспіху і як завжди має безліч нюансів. Багато що залежить від місця розташування басейну, грунту та інше.

Поліпропілен

Поліпропілен – екологічно чистий і дуже універсальний матеріал. Це особливий вид пластику, що відрізняється високою екологічністю, стійкістю до ультрафіолетових променів і прийнятною вартістю.

Строительство бассейна из лайнера (ПВХ)

Використовуючи ПВХ плівку будівництво басейну стало на багато дешевше. Обробка чаші басейну плівкою ПВХ економить значну частину грошових коштів, якщо порівнювати з такими матеріалами для обробки як керамічна плитка і мозаїка.

Бассейн на даче стекловолокно

Скловолокно

Практично вічні басейни, які мають чудові показники зносостійкості. Скловолокно відрізняється гнучкістю, міцністю і надійністю, що дозволяє насолоджуватися водними процедурами протягом довгих років.

фото бассейн из стекловолокна

Ми підберемо і втілимо в життя оптимальний варіант будівництва басейну в залежності від того, яким часом і ресурсами Ви маєте в своєму розпорядженні. Збірні, композитні та каркасні басейни можуть бути встановлені в досить швидкі терміни, на відміну від бетонних басейнів, які потребують будівництва залізобетонної чаші.

Будівництво басейну в будинку або на дачі також потребує часу на проектування і підведення коммунікацій.

Виконуємо замовлення будь-якої складності: можемо звести як невелику водойму, так і модель на кілька десятків людей, доповнену противотоком, підсвічуванням і водними атракціонами. Працюємо з різними обладнанням і матеріалами – це дозволяє завжди вибирати кращі рішення в рамках запланованого бюджету.

Будівництво басейнів: особливості, ціни

Кожен плавальний басейн або СПА комплекс являє собою складну інженерну конструкцію, ось чому його проектування і зведення неодмінно вимагає дотримання строгих правил, завдяки цьому в подальшому вдасться забезпечити безпеку і зручність експлуатації. Специфіка конструкції обумовлює і тип встановленого обладнання, що дозволяє зокрема ефективно фільтрувати, знезаражувати, підігрівати воду.

Внешний бетонный бассейн

Варто відзначити, що вартість будівництва басейнів в Одесі варіюється в залежності від обраних вами габаритів, типу конструкції, а також додаткового обладнання. Звернувшись до послуг компанії «Акватехнік», ви можете не сумніватися, що будівництво басейнів в Одесі буде виконано на високому професійному рівні, а також строго в рамках зазначеного вами бюджету.

Роботи під ключ:

Підготуємо котлован, зробимо чашу і гідроізоляцію, встановимо інженерні системи, проведемо пусконалагоджувальні роботи;

Підбір і доставку матеріалів, аксесуарів, систем водопідготовки та іншого обладнання;

Реконструкцію, косметичний і капітальний ремонт чаш, інженерних систем, водних атракціонів;

Гарантійне і пост гарантійне обслуговування.

Бассейн плитка во дворе частного дома

Узнать стоимость бассейна.

Отправьте данные.

Мы свяжемся с вами в течении часа, в рабочее время

Одесса

Николаевская дор., 142

info@aquatechnic.com.ua

Узнать стоимость бассейна.

Отправьте данные.

Мы свяжемся с вами в течении часа, в рабочее время

Одесса

Николаевская дор., 142

info@aquatechnic.com.ua

048 772 3377

Узнать стоимость бассейна.

Отправьте данные.

Мы свяжемся с вами в течении часа, в рабочее время

Одесса

Николаевская дор., 142

info@aquatechnic.com.ua

048 772 3377