Меню Закрити

Будівництво басейнів, вибір підрядника

Пластиковые бассейны

Створення справжнього стаціонарного басейну – мрія для багатьох дачників. Якщо ви вирішили втілити її в життя, то вам доведеться вибрати компанію-підрядника. Головне – зробити правильний вибір. Вклавши багато фінансових коштів, хочеться отримати гідний результат.

Як вибрати кваліфікованих фахівців

Зараз в інтернеті існує величезний вибір пропозицій від компаній, що займаються установкою басейнів. Довіряти роботу можна тільки підряднику, який має великий досвід роботи. Пошукайте відгуки про різні фірми, запитаєте знайомих і родичів, які раніше користувалися такими послугами.

Краще не довіряти роботу компанії, вартість роботи якої надто низька. У більшості випадків дешевизна робіт викликана використанням матеріалів невисокої якості і праці некваліфікованих працівників. В результаті такої економії ви ризикуєте отримати басейн, який нормально прослужить не довше одного сезону. Але і надмірно висока вартість роботи не гарантує виняткову якість. Найкращим варіантом буде компанія, що виконує роботи за середньоринковими цінами.

Після вибору підходящого підрядчика необхідно поспілкуватися співробітниками фірми. В ході бесіди задавайте якомога більше питань. Для цього потрібно заздалегідь вивчити алгоритм роботи по установці басейну, дізнатися про особливості роботи. Розпитайте фахівців про всі деталі і пам’ятайте про те, що всі важливі аспекти необхідно вказувати в договорі.

Як замовити роботу?

Замовити установку басейну дистанційно, по телефону або в інтернеті неможливо. Співробітники компанії в будь-якому випадку повинні відвідати ваш дачну ділянку. Тільки після огляду місця установки можна визначити складність роботи і перелік все потрібних робіт. Так що якщо компанія, у якій ви робите замовлення, не збирається відправляти до вас співробітника до підписання договору, від подальшої роботи з такою фірмою краще буде відмовитися.

Звістка алгоритм робіт по установці басейну, використовувані матеріали, час виконання замовлення і розмір плати важливо вказати в договорі з усіма подробицями. Співпрацюйте лише з тими компаніями, які надають гарантію на виконану роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *