Меню Закрити

Басейни облицюванні ПВХ плівкою (лайнером) ELBE (Німеччина)

Басейни, облицьовані ПВХ плівкою (лайнером) – являють собою різновид бетонних басейнів, чаша в якому зроблена із залізобетону або іншого міцного матеріалу. Перевагою таких басейнів є варіативність розмірів і форм, висока надійність, великий термін служби, легкість в обслуговуванні.

фото лайнерного бассейна

Переваги басейну, облицьованого лайнером:

Все частіше замовники вибирають ПВХ плівку замість класичної обробки плитки, унаслідок ряду переваг, які виводять її на перший план. Монтаж лайнера відрізняється простотою, в порівнянні з монтажем басейну з плитковим або мозаїчним облицюванням, проте це все одно трудомістка робота, яка вимагає досвіду і терпіння.

Вода в бассейне

Перед установкою плівки, майстри вирівнюють і очищають поверхню чаші. Це робиться для того що б виключити перепади, опуклості і западини в резервуарі. Після того як всі заставні елементи закріплені, встановлюється кріпильна смуга для фіксації лайнера. Наступним етапом стає укладання підкладки з геотекстилю, що дає можливість згладити нерівності і надати захист плівці від механічних пошкоджень.

Бетонный бассейн покрытие лайнер

Укладання лайнера починається з дна басейну, листи укладають внахлест по 5-10 сантиметрів на стінах і до 15 сантиметрів на дні. Для монтажу необхідно вибрати відповідні погодні умови. Найкраще працювати в суху погоду при повній відсутності вітру. Якщо виконувати розкрій лайнера в погоду нижче +10 градусів, матеріал може втратити свою еластичність. Для обробки швів використовують клей, який стає еластичні в міру висихання.

Бассейн лайнер пвх

По завершенню роботи басейну необхідно як мінімум 30 хвилин відстоятися, щоб дати матеріалу засвоїтися і засохнути. По закінченню часу резервуар заповнюється водою, конструкція перевіряється на цілісно і герметичність. Якщо все в порядку, басейн готовий до використання.

Лайнер не вимагає особливого догляду, стійкий до бактерій і цвілі. При забрудненні, для чищення використовують спеціальні щітки або пилососи для басейну. Матеріал легко пошкодити гострими предметами, тому постарайтеся їх виключити при обслуговуванні конструкції.

Лайнер – матеріал високої якості, виготовляється з полівінілхлориду, який покривається поліефірної смолою і посилюється синтетичними нитками, що позитивно впливає на його характеристики.

Лайнер надійний і простий у використанні, що добре не тільки при монтажі басейну, а й при подальшому його обслуговуванні. Привабливий зовнішній вигляд матеріалу і можливість вибрати колір дасть вам шанс зберегти естетику ділянки і надати йому певну особливість.

ПВХ також вважається екологічно чистим матеріалом, безпечним для дітей і дорослих. Висока гідроізоляція чаші басейну, стійкість до зміни клімату, зокрема стійкість до температури і тиску води дозволить використовувати резервуар протягом багатьох років.

Плівка для басейну – чудовий обробний матеріал, виконує не тільки декоративні, але і масу практичних функцій, таких як гідроізоляція. За зовнішнім виглядом і практичності басейни, облицьовані ПВХ плівкою, нічим не поступаються облицюванні з плитки або мозаїки, однак мають більш низьку вартість. Будівництво такого басейну займає менше часу і зусиль.

Водопад для бассейна

Процедура замовлення, покупки і установки басейну з лайнера

Консультація по телефону +38 048 772 3377 та / або візит в офіс: вул. Миколаївська дорога, 142

Створення та узгодження проекту, розрахунок вартості

Розрахунок і підбір необхідного обладнання

Укладання договору

Поставка матеріалів, бассейного обладнання, будівельні роботи і монтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи

Прийом робіт, підписуємо акт виконаних робіт

Бассейн плитка во дворе частного дома