Меню Закрити

Про компанію Акватехнік

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є виготовлення басейнів.

Нашими фахівцями проводиться наступний комплекс робіт:

продаж, доставка та монтаж скловолоконних чаш басейнів. будівництво бетонних приватних та громадських басейнів. облицювальні роботи: лайнер (ПВХ плівка), мозаїка, плитка, покриття з натуральної гальки. пристрій пляжів і терас реставрація басейнів і пляжних зон. підготовка котлованів, вивіз грунту, доставка будівельних матеріалів. монтаж обладнання будь-якої складності, інтеграція комп’ютерних систем знезараження, хлорних і безхлорних. гарантійне і післягарантійне обслуговування чаш і устаткування для басейнів. сервіс: сезонний (консервація і розконсервація), а так само щомісячний (прибирання басейну, хімподготовка води). продаж і монтаж павільйонів для басейнів будь-яких розмірів і будь-якої складності, а так жедругіх видів накриттів (солярні плівки, зимові тенти).

Відгуки

За час нашої роботи був спроектований і побудований не один десяток об’єктів, що дозволило нашим фахівцям накопичити величезний досвід у виробництві і монтажі будь-яких видів басейнів.

Контактна інформація

вул. Миколаївська дорога, 142, м. Одеса
+38 048 772 3377
info@aquatechnic.com.ua

Основними перевагами роботи з нами є:

різноманіття матеріалів

Основним матеріалом при виробництві наших басейнів є поліпропілен, але в деяких випадках зручніше і практичніше використовувати інші матеріали. Тому наша компанія також займається будівництвом басейнів з плівки ПВХ і склопластику.

Найкоротші терміни

Одним з головних достоїнств нашої компанії є швидкість і оперативність в проведенні всіх видів робіт, від виїзду фахівця до здачі об’єкта замовнику.

Виробництво басейнів будь-якої складності. Наша компанія виконує басейни будь-яких форм і размеров.Сварка поліпропіленових басейнів на об’єкті. У багатьох випадках доставка і розміщення басейну на об’єкті досить важко, тому наші фахівці можуть зварити басейн на об’єкті замовника.