Меню Закрити

Калькулятор вартості басейну

Розрахувати орієнтовну ціну будівництва вам допоможе наш онлайн-калькулятор.

У вартість будівництва бетонного басейну з мозаїки включено: бетонна чаша, гідроізоляція, укладання, земельні роботи (котлован, без вивезення грунту), монтаж-демонтаж опалубки, арматура, бетон, мозаїка і роботи по їх укладанню, штукатурка, гідроізоляція в 2 шари, епоксидна затирка. У вартість будівництва бетонного басейну ПВХ (Лайнер) – все як для мозаїки, без 2 шарів гідроізоляції.

Вартість будівництва басейну, як і будь-якого іншого складного технічного об’єкта, залежить від сукупності вимог, що пред’являються до нього замовником. Перелічимо основні з них:

  • Розташування. Будівництво басейнів на відкритому повітрі обходиться дешевше в порівнянні з закритим варіантом всередині приміщення. З іншого боку, домашній водойму дозволить надалі використовувати його цілий рік при будь-якій погоді, крім того, він економить час і гроші власника на консервацію, прибирання та підігрів.
  • Розміри. Найважливішу роль при визначенні вартості будівництва басейну відіграють розміри його чаші, особливо її глибина. Ці параметри впливають на масштаби земельних робіт, кількість необхідних матеріалів і, зрозуміло, трудомісткість. Для комфортного плавання басейн повинен мати довжину не менше 6-7 метрів, а щоб можна було пірнати, його мінімальна глибина становить не менше 2 метри.
  • Матеріал чаші. Чаша – головний елемент басейну, тому її вартість має найважливіше значення. Традиційним матеріалом є бетон, проте сьогодні користуються популярністю також синтетичні матеріали, наприклад, поліпропілен або склопластик. Також можна замовити надійну і довговічну чашу з нержавіючої сталі, проте, її вартість досить висока.
  • Оздоблення та обладнання. Чим вище клас матеріалів і техніки, тим, відповідно, дорожче підсумкова ціна.