Для підтримки температурних режимів басейну використовують спеціальні нагрівальне обладнання. У літній період підігрів води особливо не потрібно, а ось в зимовий час не зовсім комфортно купатися. Для цього в фільтраційну систему встановлюють обігрівати пристрій, який функціонує за рахунок рушійної сили фільтра-насоса.
Теплообмінний тип нагрівання
Використання такого варіанту передбачає надходження тепла від сонячної енергії або від зовнішнього теплообмінника, наприклад опалювального котла. У першому випадку джерело дуже економічний, але неефективний – робота можлива при хорошій активності світила і тільки в літній період. У разі котлів все залежить від застосовуваного палива – тут теж можна знизити витрати.
Найбільш раціональної вважають систему опалення, підключену до магістралі і передавальної гарячу воду. Конструкція вважається надійною, легкою в монтажі і простий в застосуванні.
електронагрівачі
Найпотужнішим, але витратним вважають електричний нагрівач. В основі роботи електричні спіралі, за допомогою яких можна плавно регулювати температурні режими водного середовища басейну, не звертаючи увагу на зовнішні умови. Навіть при відсутності гарячої води в системі такий пристрій створює відмінні умови для плавання. Серед пропозицій є різноманітні моделі з величезним вибором параметрів.
Перед придбанням важливо точно розуміти і чітко оцінювати характеристики свого штучного резервуара. Але не слід покладатися тільки на свої знання – краще звернутися за консультацією до фахівця і з’ясувати, який тип підходить найкраще для Вашого басейну.
Саме після проведеного аналізу і точного підбору Ви отримаєте ідеальний варіант, який буде працювати в запропонованих умовах нормально, без перебоїв і дозволить здійснювати обігрів води в потрібному обсязі.