Меню Закрити

Пристрої для циркуляції води в басейні і принцип їх дії

циркуляции воды в бассейне

Ще під час будівництва басейну необхідно подбати про наявність тієї чи іншої системи циркуляції води

Що забезпечить чистоту води, а також допоможе підтримувати чашу в належному стані. При цьому не має значення, басейн розташований усередині приміщення або зовні. Якщо басейн знаходиться в закритому приміщенні в нього не потрапляють листя або комахи, але вода забруднюється потім, залишками лосьйонів, кремів, інший парфумерії.

Якість водопровідної води надходить в басейн також не є ідеальним. Водопровідна вода потребує очищення від хлору та інших шкідливих для організму компонентів. Тому рекомендується використовувати переливної або ж скіммерние системи для циркуляції води в басейні.

Відрізняються дані системи способом забору води надходить з басейну. Найчастіше для домашніх басейнів застосовують іменну скіммерние систему циркуляції води. Варто відзначити, що скиммером є спеціальний пристрій, яке розташоване в бічній стінці чаші, на висоті п’ятнадцяти сантиметрів від верхнього краю, призначене для забору води з верхніх шарів басейну. Щоб очистити воду з дна басейну використовуються донні сливи. Завдяки наявності скиммера забруднена вода надходить в систему фільтрації, де очищається, фільтрується, дезінфікується. Після чого вже очищена через впускні форсунки на дні чаші повертається назад в басейн.

Переливна система має дещо інший принцип дії. Вода в басейні повинна бути налита до самих верхніх точок, після занурення тіла вона витісняється природним способом і переливається назовні через спеціальні переливні борти. Після чого потрапляє в зливні жолоби, з яких в фільтруючі резервуари, де очищається. Потім вже чиста вода через систему впускних клапанів розташованих на дні чаші повертається назад в басейн.

Дана система циркуляції має деякі недоліки, а саме необхідно вкласти додаткові фінансові кошти для установки місця під резервуар для брудної води, обсягом не менше десяти відсотків від загального обсягу рідини в чаші, також на установку системи зливних жолобів.

Ефект течії в басейні

Щоб в басейні створити ефект течії потрібно змінити напрямок циркуляції води використовуючи для цього системи протитечій. З цією метою застосовується в басейні спеціальний насос з можливістю регулювання потужності, а також комплект насадок. Завдяки регулюванні потужності насоса можна створювати різної сили течії. Застосовуючи насадки можливо імітувати підводні гейзери, або подібні природні явища, з бризками води надходять на поверхні. При поєднанні бризок вириваються з дна на поверхню і грамотно підібраною кольоровою підсвіткою вийде прекрасний візуальний ефект, який подарує незабутні емоції та враження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *