Меню Закрити

 Спеціальні атракціони перетворять нудний басейн в суцільне задоволення

Установка атракціону вимагає ретельних продуманих дій, тому що деякі з них неможливо встановити в уже готовий для експлуатації басейн. В основі принципу роботи більшості з них лежить циркуляція води. Робота інших пов’язана з насиченням води бульбашками повітря. Дуже часто басейни обладнуються вишками, трамплінами для стрибків і водними тренажерами для занять фітнесом.


Компанія Акватехнік пропонує різні атракціони для басейну вітчизняних і зарубіжних виробників, серед яких Акватехніка, Pahlen (Швеція), Flexinox, Kripsol (Іспанія) і ін. Трохи уваги приділимо найпопулярнішим з них.

Водопад для бассейна
Водопад установка
Плиточный бассейн закрытого типа

Водоспади

Стихія падаючої води завжди приваблювала своєю міццю, силою, енергією. Падаюча вода масажує плечовий пояс, тонізує м’язи, знімає напругу і втому.

Завдяки циркуляції, вода не застоюється в басейні, краще розчиняються хімічні сполуки, які використовуються для дезінфекції.

Серед найпопулярніших моделей зі схожою формою виливу: рондо; каскад; хвіст ластівки; кобра.

У невеликому басейні найкраще встановити водоспад стінового типу. Для дитячого басейну підійде водоспад парасольку або гриб з несильним натиском.

Зона з водоспадом – це найулюбленіше місце для ігор у дітей.

Для глибокого масажу встановлюють особливий вид водоспаду – водяну гармату. Вона приваблива по дизайну і популярна у тих людей, які дбають про стан свого здоров’я і фігури.

Гейзер-аеромасаж

Ідея вихреобразно піднімаються бульбашок повітря була запозичена у природи. Завдяки такому масажу шкіра стає більш пружною і гладенькою.

Установка гейзера в басейні – це прекрасний шанс поправити здоров’я, подолати стрес, підтримати форму.

Як масажною установки бажано придбати аеромасажний лежак перфорованої конструкції, яка розсіює бульбашки повітря. Такий ефект розслабляє всі групи м’язів.

Гейзер-аэромассаж в бассейн
аеромассажное оборудование
Течение с противотоком
Схема работы внутреннего противотока

Потік із протитоком

Завдяки зустрічному течією можна довгий час долати його, залишаючись на одному місці. Потужність потоку можна регулювати.

Існує кілька систем противотока:

  1. навісна (підходить для готової чаші басейну);
  2. вбудована;
  3. одне і двох струменевий.

По суті, протитечія є водним аналогом бігової доріжки. Його силу можна задавати, виходячи з фізичних можливостей людини. Це прекрасний тренажер, здатний повністю замінити заняття в залі.

Гідромасаж

Для монтажу форсунок, через які випускають воду під напором, використовують або дно чаші басейну, або бічну частину. Стандартна установка складається з 3-6 форсунок (складна – 24 форсунки). Виходить точковий гідромасаж з регульованою потужністю потоку і кількістю струменів (від однієї до Багатоструменеві).

Завдяки процедурі розслабляються всі групи м’язів, поліпшується циркуляція крові, з’являється болезаспокійливий ефект, виводиться зайва рідина з організму, знижується вага. Його ефективність багато вище, ніж у класичного масажу.

Гидромассаж
гидромассажное оборудование

Трампліни і гірки

Гірки можуть бути різного типу по висоті, нахилу, формі (прямі, з поворотом, у вигляді спіралі), відкриті або закриті.

Як матеріал для виготовлення використовують пластик, поліестер, скловолокно, що володіють стійкістю до УФ. Їх можна встановлювати і в басейнах відкритого типу. Трамплін можна встановлювати лише в тих басейнах, глибина яких перевищує 2 метри. Для безпеки дно басейну має бути з аеросістемой, здатної створювати повітряну подушку, а сам трамплін мав конструкцію з регульованою амплітудою розгойдування.

Трампліни – з міцного пластику зі спеціальним нековзним покриттям.

Тренажери і пристосування для ігор

Прості тренажери для підводного аеробіки, а це водний велосипед і млин, пристрій для махів, підтримують м’язовий тонус.

Завдяки заняттям можна: збільшити м’язову масу і знизити жирову; нормалізувати рівень стресових гормонів.

Для ігор в басейні підійдуть легко збираються плаваючі ворота із пластику для водного волейболу, баскетболу та водного поло. Матеріал стійкий до хімічних реагентів, УФ.

Тренажеры и приспособления для игр
Устройства мультимедиа в бассейн

Пристрої мультимедіа

Існує вологозахищене обладнання для басейнів: телевізори, плеєри, динаміки.

У пропозиції компанії Акватехнік є різні типи динаміків. Вбудовані моделі вимагають включення в проект басейну. Для невстраіваемих моделей можна вибрати будь-яке місце і після будівництва.

Музична гідротерапія здатна активізувати енергію, привести в тонус м’язову тканину, привести весь організм до гармонії з самим собою.

Підсвітка

Для освітлення чаші басейну з різних сторін встановлюють вбудовані світильники, прожектора, навісну або плаваючу підсвічування.

Правильне освітлення підкреслить красу басейну, допоможе створити декоративний ефект від вируючої води. Щоб не зробити помилку при підборі світильників і не порушити тонку грань між комфортом і безпекою, потрібно звернутися до фахівців компанії Акватехнік.

Контактна інформація

вул. Миколаївська дорога, 142, м. Одеса
+38 048 772 3377