Меню Закрити

ТРУБИ, ФІТИНГИ, ФЛЕКС, ОЧИСНИКИ

Обв’язка всього обладнання басейну і підключення до зовнішніх комунікацій вимагає застосування різних труб і відповідного фітинга. В даному випадку використовуються клейова ПВХ система для холодного водопостачання з максимальним тиском для труб – 10 бар, і фітинга – 16 бар. Застосовувані діаметри від 16 до 315 мм.

Так як без зв’язує вузла не здатна працювати жодна система подачі води, підбір фітингів і труб для басейну займає особливе місце. Одним з важливих елементів функціонування водойми є саме труби і фітинги. Підбір фітингів, запірної арматури, труб краще довірити фахівцеві, який якісно спроектує схему обв’язки водойми, розрахує необхідну довжину труб, кількість, гідравлічні опір, з урахуванням технічних характеристик експлуатації вибере відповідний матеріал і діаметр виробів.

Трубы из ПВХ

В наші дні перевагу використовуються труби ПВХ. Які маю чудові якісні характеристики і є гарною заміною мідним або сталевим трубопроводам. Фітинги та труби з ПВХ не схильні до корозії, витримують значні навантаження, можуть бути встановлені під землею або залиті бетоном. При необхідності придбання елементів системи водопроводу для басейну зверніться до фахівців нашої компанії, які нададуть консультацію щодо підбору типу та кількості труб, кранів, муфт, колін, клапанів, інших деталей.

Труби старого зразка з металу встановлені в системах штучних водойм по закінченню певного часу руйнуються, сучасні фітинги та інші складові з ПВХ не бояться негативного впливу навколишнього середовища, не схильні до впливу хімічних елементів, абсолютно безпечні при використанні і довговічні.

Обв’язка басейну

Обв’язка басейну

Проводиться установка колін і труб в басейні способом склеювання їх поверхонь, попередньо які повинні бути знежирені, обрізані і зачищені. Використовуваний клей надійно і швидко з’єднує труби з відповідними елементами системи. Муфти з’єднуються з трубами за допомогою клейового з’єднання.

Особливості труб і фітингів

Серед переваг фітингів і труб ПВХ варто виділити:

  1. Безпека для здоров’я, в воду не виділяються шкідливі речовини;
  2. Низький гідравлічний опір;
  3. Невелика теплопровідність;
  4. Стійкість до впливу негативних факторів;
  5. Незначний коефіцієнт теплового розширення;
  6. Різноманітність типів, діаметрів;
  7. Простота і зручність монтажу;
  8. Тривалий термін експлуатації.

Відвідавши наш інтернет магазин ви можете придбати необхідні ПВХ труби і фітинги. Ми завжди маємо в достатній кількості труби і фітинги. А завдяки широкому асортименту товару ви зможете якісно створити систему циркуляції води у водоймі.