Меню Закрити

Осушувач повітря

Власникам басейнів доводиться стикатися з проблемою порушення мікроклімату і перевищення норми вологості в приміщенні. Подібне явище пояснюється тим, що в закритому просторі, на території якого є великий обсяг води, атмосфера стає комфортною.

Через перевищення показників вологості металеві предмети піддаються корозійних змін, оздоблювальні матеріали псуються, на поверхні стін з’являються ознаки плісняви, а деталі декору втрачають свій первозданний, привабливий вигляд. Алергени і різні бактерії, для яких вологе середовище є ідеальною для розмноження, негативно впливають на стан здоров’я знаходяться в стінах басейну громадян.

Для чого потрібен осушувач

Всі питання з усуненням цих проблем важливо вирішити до того моменту, поки вони не встигли виникнути. Завдяки запобіжним заходам можна домогтися заощадження максимально відповідних умов для комфортного заняття плаванням. Показник вологості повітря в нормі повинен досягати позначки від 55 до 60%. У разі якщо стали спостерігатися відхилення від стандартних величин, необхідно негайно приступати до здійснення профілактичних заходів.

Яким чином домогтися приведення в норму підвищеного рівня вологості?

Для вирішення даного завдання був створений осушувач повітря для басейнів. За допомогою приладу продуктивно усувається зайва вологість і відновлюється в приміщенні сприятлива атмосфера. Особлива потреба в придбанні приладу виникає в період ремонту, коли з’являється проблема з просушуванням приміщення і стін, які зазнали побілки.

Принцип функціонування пристрою

Ефективність роботи осушувача для басейну забезпечується присутністю фреону в приладі. Волога усувається в ході процесу конденсації, під яким мається на увазі затягування повітря вентилятором усередину пристрою і подальша його подача до охолодженого радіатора. У разі зіткнення повітряних мас з поверхнею радіатора відбувається їх охолодження, що призводить до виведення конденсату.

Для його зливу використовується ємність, якою оснащений прилад. Видалення конденсату з конструкції здійснюється за допомогою дренажного насоса. Одночасно з цим відбувається підігрів кисню на два градуси, після чого проводиться його подача назад в зал. Результатом вищеописаних маніпуляцій стає вилучення за допомогою осушувача повітря зайвої вологи з басейну без необхідності зміни температурного режиму.

Технічні характеристики

Осушувач для басейну відрізняється від свого побутового аналога високою потужністю (виводить 120 л / с) і максимальними показниками міцності (корпусу не страшні бризки води). Монтаж пристрою для басейнів допускається в різних місцях: стіни, підлога, приховані частини приміщення. Налагоджено випуск також мобільних моделей, придатних для пересування по залу, але воно не використовується.

Осушувач для басейнів повинен мати такими функціями:

  • Підтримувати рівень вологості з гранично точними величинами
  • Встановлювати оптимальний баланс температури
  • Повітряний потік повинен володіти швидкістю, що відповідає стандартам для басейнів
  • Збудований фільтр повинен підтримувати свіжість і чистоту повітря
  • Режими роботи повинні зручно перемикатися
  • Пристроєм повинен здійснюватися контроль над рівнем вологості і температурними показниками
  • як підібрати

Пристрій для усунення вологості в басейні необхідно вибирати з урахуванням показників його обсягу і продуктивності (неприпустимо її зниження в разі зміни температури), а також типу приміщення. Позитивною властивістю якісних виробів даної категорії вважається мінімальне споживання енергії і відсутність шуму. За допомогою електричного струму функціонує тільки компресор.

Це надійне обладнання прекрасно себе зарекомендувало, так як здатне забезпечити комфортне перебування відвідувачів на території спортзалів, спа – центрів і басейнів.