Меню Закрити

Басейни скловолоконні (композитні). Продаж і установка

Скловолоконні басейни – це сучасне, вигідне і зручне рішення для облаштування присадибної ділянки.

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-82f14290d8d282dc85a97f2c872d3a41' }}

Повністю виправдовує всі витрати на його придбання і установку. Крім форми чаші бувають різних кольорів і «комплектацій». При бажанні можна додати малюнок на дно басейну, по контуру басейну вибрати потрібний візерунок (фриз), додати освітлення і різні атракціони. Також можна вибрати посилене дно і утеплені стіни басейну. Всі чаші в базовій комплектації йдуть з гідробар'єрних шаром.

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-9249d57ca2ae0cc2901384a7f3608756' }}

На сьогоднішній день існує більше десятка видів басейнів. Форма чаші, її якість, матеріал з якого вона виготовлена ​​- це те що відрізняє один басейн від іншого. Компанія Акватехнік і її провідні спеціалісти поєднують свій досвід і сучасні покриття для виробництва якісних чаш зі скловолокна.

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-1ece9ae9e3f54f283b2661e552afbcf6' }}

Настає літній період. І немає часу чекати поки віділлють чашу для басейну із залізобетону? Тоді, скловолоконна чаша прикрасить ваш заміський будинок всього за пару тижнів будівництва.

Скловолокно є надміцним екологічно чистим матеріалом

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-57942ffaf3fd3d399f945113fc42c14f' }}

Композитна складова матеріалу має багато шарів на основі поліефірних смол. Гелькоут – верхній шар стекловатной чаші, який представляє з себе міцний пластик, що володіє гідрофобними, бактерицидними і інертними властивостями. Покриття є ідеально гладким і дає басейну нульову проникність.

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-82f14290d8d282dc85a97f2c872d3a41' }}

Скловолокно

Гладка поверхня є не тільки приємною на дотик, але і має практичний функціонал – запобігання появи на стінках мікроорганізмів і водоростей. Така функція неодмінно позитивно позначиться на вартості обслуговування басейну. Крім гелькоута, чаша не потребує не в якійсь додаткової поверхневої обробки та обробки. Під гелькоутом знаходяться 6-7 шарів армованого склопластику, функція якого в запобіганні зсуву грунту.

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-1ece9ae9e3f54f283b2661e552afbcf6' }}

Композитні басейни

Композитний басейн представляють собою цілісну басейнову чашу, відлиту з полімерного композиту, завдяки чому басейни поставляються вже в готовому вигляді. Сьогодні така технологія будівництва по праву займає лідируючі позиції з продажу.

Проектування басейнів тут зводиться до мінімуму – існує великий вибір «лекал», за якими виготовляються басейни, здатні задовольнити найвибагливіший смак замовника. Такі композитні басейни відрізняє широта їх застосування – це може бути як відкритий басейн для дачі або заміського будинку, так і закритий – всередині приміщення.

Компанія «Акватехнік» виконує продаж, басейнів з композитних матеріалів, обслуговування басейнів, а також їх будівництво під ключ.

Як купити і встановити скловолоконний басейн

Процедура замовлення, покупки і установки композитного басейну

Консультація по телефону +38 048 772 3377 та / або візит в офіс: вул. Миколаївська дорога, 142

Створення та узгодження проекту, розрахунок вартості

Вибір стекловолоконной чаші і необхідного устаткування

Укладання договору

Поставка чаші, бассейного обладнання, установка (монтаж) чаші і обладнання, пусконалагоджувальні роботи

Прийом робіт, підписуємо акт виконаних робіт

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-70ca13780dfaf888c5e1f517fe191959' }}

Замовник такої чаші може вибрати будь-який колір, форму, розмір. У комплектацію може входити бажаний малюнок або контур на дні басейну, освітлення, водні атракціони. У практичних цілях можна утеплити стіни або замовити посилене дно. Скловолоконні чаші не потрібно будувати і збирати, їх відливають на виробництві. Безперечною перевагою такої чаші є те, що, вибравши певну модель, ви відразу бачите, як вона буде виглядати після установки.

Через те, що чаша відливається на виробництві та є цілісною, її може бути складно доставити до місця установки, неможливо інсталювати через наявність близько розташованих будівель, ліній передач, дерев. Так само не вийде встановити вже відлиту чашу всередину побудованого будинку. Проте, плюсів у такого басейну набагато більше. Будівництво басейну обходиться в термін до двох тижнів, що явно на руку нетерплячому замовнику. Фарба у чаші якісна, і не вигорає під дією ультрафіолету, а палітра кольорів зможе порадувати будь-якого клієнта.

На підприємстві вам буде відлита чаша будь-яких форм і розмірів, а єдина конструкція, яка не має послаблюють стиків і швів, дасть гарантію довговічності. Так само ви можете заощадити на електроенергії, адже скловолокно має низьку теплопровідність, через що сеанс підігріву води істотно скорочується. Замовник має можливість замовити теплоізоляцію чаші, яка буде виконана ще під час виробництва.

Чашу зі скловолокна легко демонтувати, продати, замінити на іншу модель, поміняти колір, перемістити на інше місце. Така мобільність буде на руку людям, що люблять постійні зміни в декорі свого участка.С чашею зі скловолокна, у замовника є можливість законсервувати басейн на зиму, завдяки чому відпаде необхідність зливати воду.

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-09a221dad6e9d6b80a2a0928345c7b02' }}

Узнать стоимость бассейна.

Отправьте данные.

Мы свяжемся с вами в течении часа, в рабочее время

Одесса

Николаевская дор., 142

048 772 3377